Uporządkuj swoje otoczenie – ćwiczenie „Kręgi Otoczenia”

Chcesz osiągać lepsze rezultaty w swoich działaniach biznesowych?
A może potrzebujesz więcej inspiracji w codziennym życiu?
Potrzebujesz zrozumieć dlaczego czasami nie docierasz do miejsc, które sobie wyznaczyłeś?

Na dzisiejszym filmie na pewno znajdziesz kilka odpowiedzi jak możesz to zrobić.

„Kręgi Otoczenia” to jedno z ćwiczeń, które pomogło mi uporządkować swoje życie biznesowe w sposób prosty i bardzo skuteczny. Dzięki niemu mogłem dokonać korekt w zakresie budowania swojego otoczenia, które wspiera mnie w realizacji zamierzonych celów. Prezentuje to właśnie Tobie, bo być może zobaczysz w nim wartość i tak jak ja wprowadzisz je do swojej codzienności, a dzięki temu być może zobaczysz, że właściwy kierunek i miejsce jest o wiele bardziej istotne od ilości oraz samego faktu, że coś po prostu jest. 

Dzisiaj po raz pierwszy prezentuje na blogu swoje myśli w formie filmu. Zrobiłem to dlatego, że jest to dość wygodny mechanizm, aby zaprezentować ćwiczenie, które jest dość wymagające mentalnie jeżeli chodzi o jego wykonanie, natomiast jest bardzo skutecznym narzędziem wpływającym na kreację naszego życia.

Narzędzie przedstawia jak samodzielnie możemy przygotować prostą nawigację po przestrzeni naszych codziennych kontaktów, a przede wszystkim wyłapać co w nich działa doskonale, a co szwankuje i wymaga zmiany lub poprawy.
Jestem przekonany, że trud włożony w jego wykonanie może zaprocentować postawieniem świata na głowie, dzięki któremu zaczniesz otrzymywać inne, czasami upragnione doświadczenia – i być może warto sprawdzić czy to działa, jak również ćwiczenie może doskonale pokazać oraz wskazać mocne punkty Twojego funkcjonowania w świecie ludzi i uwypuklić miejsca, z których należy czerpać.
Jest również ta trudniejsza część ćwiczenia, która pokazuje gdzie marnujesz czas swój oraz czas innych ludzi. To ta cześć naszego istnienia wśród ludzi, którą najtrudniej zmieniać, bo zawsze wiąże się z kosztami. Ćwiczenie, które Ci proponuję pokaże Ci, co tracisz nie korzystając z wiedzy, która wraz z nim się pojawi i przede wszystkim z odwagi, która jest niezbędna do uruchomienia procesu.
Jak zawsze życzę Ci, tym razem miłego i inspirującego oglądania oraz wartościowych, odważnych decyzji i fantastycznych efektów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: